Kontakt


Karel Zelinka - finanční a realitní služby

ARES, Dobrý poradce, registrace ČNB

+420 603 545 087

email: zelinka@finance-reality.com

youtube videoprohlídky

Prodej a pronájem nemovitostí Kroměříž (facebook)

 

Kontaktní adresa:

Karel Zelinka

Bartošova 2038/30, 767 01  Kroměříž

(po telefonické dohodě)

 

Ing. Květa Zelinková - specialista na úvěry pro bytové domy - nezávislé srovnání bank

(SVJ - společenství vlastníků jednotek, BD - bytová družstva, SBD - stavební bytová družstva)

tel. +420 602 502 679

email.: k.zelinkova@tiscali.cz

Působnost není omezena. Působnost Čechy i Morava. Kroměříži a okolí, ale také Brno, Praha, Olomouc, Zlín, Otrokovice, Přerov, Hodonín, Pardubice, Svitavi, Ostrava. Kontaktujte nás.

 

Adresa

Bartošova 2038/30,
Kroměříž

Sociální sítě

Kontaktní formulář

Napište mi, co pro vás můžu udělat

O mně


Karel Zelinka


Jsem nezávislý finanční a realitní konzultant, makléř, zprostředkovatel, člověk co vám pomůže najít dobré řešení.

Můj profesní život začal roku 1999. Již při studiu na Obchodní akademii v Kroměříži, dále na Univerzitě Tomáše bati ve Zlíně (bakalářká práce na téma analýza kapitálového živ. pojištění na českém trhu).

Dosáhl jsem nejdříve úspěchů jako finanční prodace Wüstenrot - stavební spořitelny pro Kroměříž. Nyní jako nezávislý finanční poradce (reference na dobrý poradce cz).

Zajistil jsem financování bydlení již více než 1500 spokojených klientů pomocí produktů jako je stavební spoření, hypotéka, včetně pojištění a hlavně včetně nalezení vhodné nemovitosti, prodeje stávající a koordinace celého procesu koupě a prodeje bytu nebo rodinného domu, stavebního pozemku.

Tzn. zajištuji  zprostředkování prodeje i koupě nemovitostí (nově nabídka formou videoprohlídky).

Vzhledem ke stále větší poptávce ze strany klientů po bezpečných investicích jsou v mém portfoliu možných investic také investiční diamanty nebo podílové fondy a cenné papry ve formě dluhopisu.

Vždy vnímám potřeby klienta, navrhuji řešení  s cílem dlouhodobé spolupráce, vzájemné důvěry a spokojenosti na obou stranách.

Těším se na spolupráci.

Karel Zelinka

tel.: 603545087

 

Jako finanční poradce a realitní makléř zajišťuji:

 

 

Realitní činnost:

- prodej a pronájem bytu

- prodej a pronájem domů

- prodej a pronájem pozemků

- zajištění odhadu nemovitosti pro finanční úřad i děditské řizení

- kupní smlouvy a smlouvy o smlouvě budoucí, smlouva o úschově

- asistence při předání a přepisu dodavatele energií

- výkup nemovitostí s vyřešením exekucí

- zajištění energetického štítku, PENB

 

Bankovní úvěry:

- hypoteční úvěry (hypotéky) a jejich refinancování, na cokoliv

- úvěry ze stavebního spoření

- spotřebitelské úvěry, konsolidace

- úvěry pro bytové domy, i jejich refinancování, dotace (specialistka Ing. Květa Zelinková - tel. 602502679)

 

 

Spořící porgramy:

- stavební spoření - opět získává na popularitě a pro děti je uzavření zdarma

- nemovitostní dluhopisy

- přímá investice do investičního diamantu

 

Zajištění:

- majetkové pojištění (pojištění bytů, pojištění domů, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě

- životní pojištění, úrazové pojištění atd.

 

 

 

 

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 typů finančních služeb

Proč právě se mnou?

3 věci, které moji klienti nejvíce oceňují.

Srozumitelnost

Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Produkty

Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.

Flexibilita

Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.

Články


Podmínky pro vstup pronajímatele do nemovitosti Podmínky pro vstup pronajímatele do nemovitosti Celý článek

Za jakých podmínek může majitel vstupovat do pronajaté nemovitosti? Jsou tyto podmínky stanovené zákonem, nebo záleží na konkrétní domluvě pronajímatele a nájemce? Majitelé často žijí v domněnce, že je rozhodnutí, kdy a na jak dlouho svou nemovitost navštíví, pouze na nich. Je tomu opravdu tak?

Jak darovat novoroční rozhodnutí Jak darovat novoroční rozhodnutí Celý článek

Určitě i vy máte kolem sebe lidi, kteří vám prozradili svoje novoroční předsevzetí. Jeden z mých kolegů mi už koncem listopadu s nadšením vyprávěl o tom, jak začne v novém roce pravidelně každé ráno běhat. Hlavou mi proběhla otázka, která samozřejmě zůstala nevyřčena. “Proč až v novém roce?” Odpověď je nasnadě.

RODINNÉ DOMY


DŘÍVE REALIZOVÁNO:

1. Prodej domu v Hulín - Chrášťany o dispozičním řešení 5+1

Dům je přízemní, se zahradou cca 1400 m2 na kterou se pohodlně dostanete velkou bránou. Jídelna a kuchyně pomyslně rozděluje dvě části, na jedné jsou dva pokoje a na druhé tři pokoje. Vytápění zajišťuje kotel značky Viadrus. Radiátory jsou plechové s rozvody v mědi. Dům má z větší části novou střechu, je suchý, rekonstrukce je již provedena z větší části, je umístěn. RD nebyl zasažen povodní. K dodělání je fasáda domu. Je víceméně zděný, cihla a tvárnice. Poloha domu je v klidné místní části Hulína - Chrášťany poblíž města Hulín, kde je veškerá občanská vybavenost. Můžete využívat i vlakovou zastávku v Záhlinicích, trasa Otrokovice-Hulín. Energetická třída G.

Tento dům můžete mít za cenu 1 890 000 Kč, volejte 603545087 (Karel Zelinka)

 

 

2. Nabízím na prodej rodinný dům v klidné lokalitě na okraji města Kroměříž - Horní zahrady.

Jedná se o dřevostavbu před dokončením (stačí si dodělat koupelnu). O velikosti 4+kk, s tím, že dva pokoje mají ještě další pokoj nad sebou ve stylu mezonetu. Je možné využít i pro sídlo firmy nebo jako investici a stavbu dalšího rodinného domu. Možno přikoupit pozemky, které jsou v územním plánu určené k výstavbě RD a získat tak až 3800 m2. Energetická třída G.

Tento dům můžete mít za cenu 2 580 000 Kč, volejte 603545087 (Karel Zelinka)

 

PRODÁNO - 3. Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 4+1 ve Vracově na Hodonínsku - PRODÁNO

Jedná se o přízemní cihlový RD, dům s rovnou střechou a dvěma garážemi na pozemku o rozloze 539 m2. Dům je celý podsklepený a obytná zóna je vyvýšena. U vstupu se nachází prostorná hala s krbem a menším pokojem. Kuchyně je propojená s obývacím pokojem a dále jsou další dva pokoje. V suterénu domu se nachází garáž, prádelna a technické zázemí domu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Dům se nachází v klidné ulice Dubová. Ve Vracově je veškerá občanská vybavenost. Stáří domu je cca 34 let. Mohu Vám zajistít výhodné financování hypotéčním úvěrem. Prodáváte-li nějakou nemovitost a zaujala-li Vás videoprohlídka můžete mě rovněž kontaktovat. Energetická třída G

Tento dům můžete mít za cenu 1 990 000 Kč, volejte 603545087 (Karel Zelinka)

 

 

PRODÁNO - 4. Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou chatu, tedy jako rodinný dům v Kroměříži - Šlajza

Na tuto chatu lze vyřídit hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, jelikož má svou adresu i číslo popisné. Chata je zateplená, k vytápění se používají krbová kamna. Je k dispozici sklep, pergola pro posezení, udírna, kryté parkovací stání, 2x brána pro vjezd, skleník. Dlouhodobě udržovaná zahrada, skalka. Dispozice je menší 2+1 s koupelnou, kde je sprchový kout. Chata je napojena na obecní vodovod, dále má studnu. Elektřina. Septik. Energetická třída G.

Cena na telefonu u makléře Karel Zelinka - 603545087

Videoprohlídka chaty 2+1 Kroměříž - Šlajza

 

 PRODÁNO - 5. Prodej RD 5+1 v obci Rataje u Kroměříže - PRODÁNO


Prodej rodinného domu kousek od Kroměříže. Dům je ze smíšeného zdiva, převážně cihla a je obyvatelný. V přízemí je 2+1, koupelna, WC, komora. Nové topení, kotel, rovody a radiátory. V patře jsou 3 další pokoje i prostor na vybudování další koupelny. Zahrada 806 m2 je tak akorát. Auto zaparkujete v průjezdu. Střecha, i když je stará ještě pár let vydrží. Nebo se můžete pustit do celkové rekonstrukce, máte zde slušný základ. Cena je stanovena na 1 220 000 Kč. Energetický štítek zatím není k dispozici, uvádíme tedy třídu G. RD je připojen na plyn, elektřinu, vodovod. Financování koupě Vám pomohu vyřidit. Energetická třída G.

Tento dům můžete mít za cenu 1 220 000 Kč.

Realitní makléř:  Karel Zelinka, tel. 603545087

 

BYTY


13.1.2019

CHYSTÁME PRODEJ LUXUSNÍHO BYTU V KROMĚŘÍŽ - 4+KK o výměře 124 m2 se zahrádkou

 

DŘÍVE REALIZOVÁNO:

PRODÁNO - Prodej mezonetového bytu 3+kk s posezením - pergolou, zahradou - byt 57 m2 a zahrada (pergola) 22 m2, staří cca 10 let. Kroměříž, ul. Zborovská Více info + foto zde.

Cena k jednání 1 390 000 Kč. Energetický štítek G. (zatím nedodán). Další informace na tel.: 603545087

 

Prodej bytu Kroměříž - 3+1 v osobním vlastnictví po rekonstrukci, garáž, posezení, zahrada - PRODÁNO - reference

Bytový dům je nově ze tří stran zateplen. Je zděný. Osobní vlastnictví. Byt je po nedávné celkové rekonstrukci - rozvody vody,elektroinstalace, odpady. Byt má vlastní kotel, 2 balkony a tři sklepy. K bytu náleží garáž a  přístřešek pro grilování, od města je možné si pronajmout i kousek zahrádky. Celý pozemek je oplocen. Ideální bydlení, auto dáte do garáže a po pár krocích jste v bytě umístěném v 1. patře, grilování v soukromí. Je zde možnost převzetí hypotečního úvěru nebo zajištění financování. Energetická třída G.

Cena na tel. 603545087 - Karel Zelinka

KOMERČNÍ


DŘÍVE REALIZOVÁNO:

PRODÁNO - Na prodej je komerčně využitelná budova ve městě Hulín

Nemovitost má výbornou dopravní dostupnost směrem z D1 směr od Brna, Přerova, Zlína. Budova je 3. podlažní, clekem 2060 m2. Prostory vhodné pro kanceláře a lehkou průmyslovou výrobu. Vytápění plynové ústřední topení, nákladní výtah do všech pater s nosností 500 m2. Celá hlavní budova má plastová okna a sociální zařízení jsou po rekonstrukci, rovněž kancelářské prostory. Mimo hlavní budovu objekt disponuje samostatně stojící zděnou vrátnicí, montovanou ligusovou jídelnou, ocelovým skladem, ocelovou částečně obezděnou halou 180 m2, výška 6 m, vlastním parkoviště a zahradou o výměře 4100 m2. Areál je oploce. Suterén 555m2 (2,44 m2), 1. patro 950 m2 (výška 3,10 m2), 2. patro 2060 m2 (výška 3m). Hlavní využití: drobná a řemeslná výroba, výrobní služby, přípustné využití např.: sklady, parkovací a manipulační plochy, služební byty, zařízení pro sport a tělovýchovu, občanské vybavení komerčního typu, hromadné garáže, zemědělská a rostliná výroba a další. Je možné kombinovat bydlení (do 50 % plochy) a podnikání. Hlavní budova je v dobrém technickém stavu.

Pro další informace volejte tel. 603545087 - realitní makléř Karel Zelinka

 

PRONAJMUTO - K pronájmu NP v suterénu domu určené pro klidnější provoz

Pronájem má výměru cca 100 m2, možno pronajmout i se stávajícím vybavením nebo prostror upravit dle vlastních potřeb po dohodě s majitelem. Frekventovaná ulice. Nízký nájem. 2x toalety. K dlouhodobému užívání. Další infomrace na tel. 603545087 (realitní makléř - Karel Zelinka)

 

PRONÁJEM


OBSAZENO - Pronájem bytu 1+kk 38m2, v Kroměříži na ulici Purkyňova

Byt je v novostavbě menšího bytového domu. Byt k dlouhodobému pronájmu. Cena vč. inkasa je 7500 Kč, k tomu si platí nájemce elektřinu zvlášť, cca 400 Kč. Byt k dispozici od 01.07.2018

Další iformace poskytne realitní makléř Karel Zelinka na tel. 603545087

POPTÁVKA


Hledáme pro zaměstnanou pani byt 1+1 nebo 2+kk v Brně nebo Kroměříži do pronájmu, případně byt ke koupení, ideálně novostavby nebo byt po rekonstrukci. Může být i društevní byt - hotovost. Volejte: 603545087

 

Pro mladý pár hledáme ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, financování hypotečním úvěrem zajištěno, ideálně lokalita ul. Spáčilova, Denkova, U Rejdiště v Kroměříži. Nabídněte na tel. 603545087

 

Pro jednotlivce hledáme byt 1+1, 1+k, 2+kk nebo 2+1 v Kroměříži, lokalita nerozhoduje, osobní vlatnictví výhodou, financování přes hypotéku, tzn. peníze cca za 1 měsíc. Nabídněte na tel. 603545087.

 

Hledáme ke koupi RD v Kroměříži do 2 mil. Kč, může být i k rekonstrukci v případě nižší ceny. Nabídněte na tel. 603545087

 

K pronájmu pro jednotlivce hledáme byt 1+1 v Kroměřiži, lokalita Spáčilova, Denkova, U Rejdiště nebo poblíž. Nabídněte na tel. 603545087

Poptáváme byt 2+1, 2+kk nebo 3+kk v Kroměříž, novější nebo po rekonstrukci v dobrém stavu, lépe výtah nebo nižší patro, může být i dřevostavba. Nabídněte - zelinka@finance-reality.com

VIDEO


 NABÍDKA NEMOVITOSTI ZDE - VIDEOPROHLÍDKY - VIDEOPREZENTACE -

Kdo je realitní videomakléř? Jednoduše je to realitní makléř, který zvládá vytvořit videoporohlídku nebo videoprezentaci.

Jak na nejrychlejší prodej nemovitosti bez zbytečných prohlídek?

Jsou zde 1. videoprohlídky v Kroměříži - prodáváme byty i ostatní nemovitosti pomocí videoprohlídky, pravděpodobně i  teď se nám chystá zavolat zájemce, kupující díky shlédnutí videoprezentace nemovitosti, přitom stávající majitel se v klidu věnuje své rodině.

Říkáte si: Chci koupit byt. Chci koupit dům. Chci koupit stavební pozemek a stavět. Podívejte se na aktuální nabídku v klidu z domu a potom nás kontaktujte.

VIDEOPROHLÍDKY nemovitostí naleznete na mém youtube klikněte zde.

Videoprohlídka, resp. videoprezentace je nejlepší cesta k prodeji nebo pronájmu bytů, domů, pozemku. Hledáte nebo prodáváte nemovitost? Vyhněte se poptvajícím "divákům", kteří Vás stojí spoustu času.

Výroba, zpracování videoprohlídky zdarma v rámci zaváděcí akce při výhradním prodeji nebo pronájmu.

Zprostředkovávám prodej i pronájem nemovitostí a mám celou řadu spokojených klientů i pozitivních referencí. V oblasti prodeje nemovitostí v Kroměříž mám již více jak 14 letou praxi (viz. ARES), znám v Kroměříž mnoho férových zkušených makléřů, od který Vám mohu zajistit nemovitosti napříč trhem, vše při zachování férové provize, zadejte si u mě poptávku, najdu vám vhodnou nemovitost. 

Splupracujme a společně najdeme byt, dům, pozemek Vašich snů, provedu Vás celým procesem prodeje. V ideálním případě Vám zajistím aktuálně nejlevnější a nejvhodnější financování např. přes hypotéku nebo stavební spoření, vybírám z nabídky téměř všech bankovních ústavů na trhu.

Výhodou kombinace finančního poradce a realitního makléře je to, že dokáži odhadnout reálnou hodnotu nemovitosti, odhalit právní a často i technické vady a předejít nezdarům při vyřizování hypotéky a tím i možným finančním rizikům, ušetřím Vám peníze. Společně zvládneme prodej nemovitosti s hypotékou nebo exekucí, převod energií i případné rekonstrukce.

Pro aktuální nabídku volejte 603 545 087 nebo sledujte naši facebokovou skupinu.

Přidejte se na facebook stránky Prodej a pronájem domu, bytu, pozemku nejen v Kroměříži

 

 

Kalkulačky


RPSN

Výpočet úročení Vaší půjčky.

Výpočet je pouze orientační. Skutečné hodnoty se mohou lišit.


 Kč
 Kč
 Kč
 Kč

Kalkulačka
Kalkulačka

Inflační ztráta

Spočítejte si, jak jsou znehodnocovány Vaše peníze, které leží na daném typu účtu/jsou investovány.

Výpočet je pouze orientační. Skutečné hodnoty se mohou lišit.


 %
 %
 %
 %

Reference


Pane Zelinko, děkujeme za vyřízení a výběr hypotéky a zajištění bytu v požadované lokalitě. Vše proběhlo s Vaší pomocí hladce a ještě jsme ušetřili. Budeme Vás doporučovat.

Zdraví Vás Eva a Václav Odstrčilíkovi

Absolutní spokojenot s Vašim přístupem, ochotou i odborností. Kombinace úvěru ze stavebního spoření a hypotéky nám vyřešila problém se stoprocentním financováním. Děkujeme

Petr Šťastný

Karle, díky za vyjednání lepšího úroku při refinancování naší hypotéky. Ušetříme na úpravy bytu :)

Pavel Š.

Pane Zelinko, příště se na Vás zase obrátíme, díky Vám budeme mít vyplacen na stavebním spoření vyšší úrok (4,5% p.a.), super :) , takže dostaneme o dost více peněz.

Šárka Šamánková

Nemovitosti PRODANÉ A PRONAJANÉ pomocí VIDEOPROHLÍDKY: