PRONÁJEM BYTU 1+1 V KROMĚŘÍŽI - AKTUÁLNĚ ZAMLUVENO

Hledáte dlouhodobý pronájem menšího bytu s přijatelným nájmem? Jste jedna až dvě pracující osoby? Máte rádi výšky a krásné výhledy?

Právě pro Vás zde máme byt k pronájmu v panelovém domě na ulici Spáčilova v Kroměříži. Jedná se o byt 1+1 s lodžií v 11. patře panelového domu. 

Výhodná poloha. Dobrá dostupnost na nádraží. Pošta a market Albert je 100 metrů, dostupnost do centra 10 min chůze. Zastávka MHD 50 m. Parkování v okolí panelového domu. Pro sportovce dobré napojení na cyklostezku, zimní a plavecký stadion, sportcentrum vše 10 min. chůze.

Kontaktujte makléře z Kroměříže: Karel Zelinka - tel. 603 545 087

email: zelinka@finance-reality.com

 

 

Popis nemovitosti

Byt je v zachovalém stavu, umakartové jádro je po renovaci, v kuchyni je lino a v pokoji parkety. Byt je čistý a útulný. Pro uložení věcí je k dispozici kumbál přístupný ze společné chodby. Úklid společných prostor zajišťuje úklidová firma. Trvalé bydliště není vítáno.

Bytový dům je panelový, 11. patrový, dobře udržovaný, energetický nenáročný. V domě dva výtahy. Vše čisté. Uvádíme en. třídu G.

Podrobnosti k platbě nájmu:

Měsíčně platíte 6700 Kč vč. tzv. inkasa + elektřina (která se přepisuje na nájemníka), internet si hradíte zvlášť. Vratná jistina je 6700 Kč. Provize za zprostředkování nájmu je 6700 Kč. Nejpozději ke dni předání tedy potřebujete složit celkem 20 100 Kč. Zálohy na elektřinu Vám naběhnou postupně ve vámi zvolené výši, doporučeno 500 Kč.

Volné po dohodě od 1.3.2019.

 

 

 

 

Fotogalerie

Kontaktní formulář