Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OBSAZENO - PRONÁJEM BYTU 2+KK S TERASOU V KROMĚŘÍŽI, PURKYŇOVA UL

OBSAZENO - PRONÁJEM BYTU 2+KK S TERASOU

2. patro, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů

lednice s mrazákem, elektrická trouba a sporák, digestoř

v koupelně vana

 

 

ul. Purkyňova, v Kroměříži

kontakt:

Karel Zelinka

zelinka@finance-reality.com

www.finance-reality.com

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu krásný byt o dispozici 2+kk s terasou, ve 2. patře zděného bytového domu z roku 2008. Orientace bytu je do zadní části budovy s pěkným výhledem. V klidu si vychutnáte kávu se snídaní pří východu slunce na terase.

V bytě je v loňském roce instalována nová kuchyňská linka se spotřebiči - lednice s mrazákem, elektrická trouba s varnou deskou, digestoř.  Topení je zajištěno v rácmi kotelny bytového domu, rovněž teplá a studená voda je zajištěna centrálně v rámci domu a platba je součástí záloh. Dominantou je velký obývací pokoj se vstupem na terasu. Na obývací pokoj navazuje kuchyňský prostor. WC a koupelna má samostatné vstupy, přičemž v koupelně je vana. Ložnici tvoří samostatný pokoj. K bytové jednotce náleží sklepní kóje. Parkování je možné zdarma v ulici Purkyňova. U bytového domu je také dětské hřiště. V dosahu Hanácké náměstí, Lidl, nemocnice, centrum města dostupné pěšky v řádu několika minut.

Energetický štítek - třída D. 

Majitel požaduje dvě vratnou kauci 21 000 Kč.   Dále se hradí zprostředkovatelská provize RK ve výši jednoho nájmu. Byt vhodný zejména pro pracující pár, např. zaměstnance nemocnice. Majitel si vyhrazuje právo výběru z vícero zájemců, které si prověří v registrech dlužníků.

Nájem 10 500 Kč, inkaso 3000 Kč, záloha na elektřinu 500 Kč - el. se přepisuje na nájemce. Tj. 13 500,- Kč platba majitelům. 

Byt je volný po dohodě se současným nájemcem nebo od 1.7.2021. 

 OBSAZENO

Pro další informace a prohlídku kontaktujte makléře:

 

Karel Zelinka

pište ideálně na facebook nebo na wats up

tel. 603540587

www.finance-reality.com

 

 

Fotogalerie

Karel Zelinka


Karel Zelinka

Kontaktní formulář