Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


OBSAZENO - PRONÁJEM BYTU 1+1 s lodžií, V KROMĚŘÍŽI, Spáčilova ul.

Hledáte dlouhodobý pronájem menšího bytu s přijatelným nájmem? Jste jedna až dvě pracující osoby? Máte rádi výšky a krásné výhledy?

Právě pro Vás zde máme byt k pronájmu v panelovém domě na ulici Spáčilova v Kroměříži. Jedná se o byt 1+1 s lodžií v 11. patře panelového domu. 

Výhodná poloha. Dobrá dostupnost na nádraží. Pošta a market Albert je 100 metrů, dostupnost do centra 10 min chůze. Zastávka MHD 50 m. Parkování v okolí panelového domu. Pro sportovce dobré napojení na cyklostezku, zimní a plavecký stadion, sportcentrum vše 10 min. chůze.

 

Kontaktujte makléře z Kroměříže: Karel Zelinka - tel. 603 545 087

email: zelinka@finance-reality.com

www.finance-reality.com

 

 

 

Popis nemovitosti

Byt je v zachovalém stavu, umakartové jádro je po renovaci, v kuchyni je lino a v pokoji parkety. Byt je čistý a útulný. Pro uložení věcí je k dispozici kumbál přístupný ze společné chodby. Úklid společných prostor zajišťuje úklidová firma. Trvalé bydliště není vítáno.

Bytový dům je panelový, 11. patrový, dobře udržovaný, energetický nenáročný. V domě dva výtahy. Vše čisté. Uvádíme en. třídu G.

Podrobnosti k platbě nájmu:

Měsíčně je čistý nájem 4025 Kč a celkem platíte 7 200 Kč nájem vč. záloh na energie (např. záloha na elektřinu je 500 Kč, plyn 150 Kč), internet si případně hradíte zvlášť. Vratná jistota je 7 200 Kč. Provize za zprostředkování nájmu je 7 200 Kč. Celkem tedy před nastěhováním potřebujete 21 600 Kč.

Volné po dohodě ihned.

 

 

 

 

Chcete mít levnější elektřinu a plyn?

Klikněte pro srovnání cen dodávky plynu

Klikněte pro srovnání cen dodávky elektřiny

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF