Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


REFERENCE - PRODÁNO - PRODEJ RD 2+1 TLUMAČOV

PRODÁNO - PRODEJ RODINNÉHO DOMU V TLUMAČOVĚ

RD 2+1 se zahradou a garáží

Přízemí - kuchyně, pokoj, koupelna, WC

1. patro, pokoj a navazující půdní prostor (možno dodělat jako další obytný prostor)

Garáž - nyní upravena jako dílna, sklad

Pozemek celkem 652 m2

Energetická třída G (štítek ve výrobě)

 

CENA: 2 090 000 Kč

 

Cena: volejte 603545087

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej rodinný dům v Tlumačově. Dispozičně řešený jako 2+1 s možností rozšíření z navazující půdy na 3+1. V patře je pokoj a na něj navazuje půda. Zde je možno vybudovat další obytný prostor, např. pokoje. V přízemí je pokoj, kuchyně, WC zvlášť, koupelna. Dům je podsklepený. Průjezdem se dostaneme na zahradu kde stojí sklad zahradního nářadí, ale možno jednoduše upravit na garáž. Dům je zděný. RD je obyvatelný - 1.NP v roce 2015 prošlo částečnou rekonstrucí koupelny a WC, nové vybavení kuchyně. Jen několik let starý je také kotel Viadrus na tuhá paliva umístěný ve sklepních prostorách. Dům je napojen na vodu, elektřinu a kanalizaci. Plyn v dosahu. Dům je obyvatelný. Výhodou je zahrada, klidná oblast ve vedlejší ulici.

Dům se nachází ve Zlínském kraji, ve městě Tlumačov, ulice Spojovací, které je situováno cca 16 km od Zlína, vzdálenost do ostatních měst - Kroměříže cca 11 km, Otrokovic cca 6 km. V Tlumačově se nachází MŠ, ZŠ, obchod, pohostinství, sportoviště, pošta). Dobpravní obslužnost je zajištěna autobusovou a železniční dopravou (Tlumačov se nachází na koridoru Zlín-Hulín. Cca 6 km je nájezd na dálnici D1. 

Energetická náročnost G - štítek bude dodán. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rád pomohu. 

 

Pro další informace a možnosti financování kontaktujce makléře:

Karel Zelinka 

tel.: 603545087

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář