REFERENCE - PRODÁNO - PRODEJ VELKOMETRÁŽNÍHO BYTU se zahradou KROMĚŘÍŽ

Nechcete se starat o rodinný dům? Máme pro Vás alternativu bytu se zahrádkou.

Doporučuji tento atypický velkometrážní byt o velikosti  (123 m2) ve zvýšeném přízemí zděného bytového domu. V jednom podlaží jsou tři velké pokoje, hala s kuchyňským koutem a další místnost je v suterénu společně se šatnou. Byt i zahrádka jsou v osobním vlastnictví. S podlahovým topením, prostornou koupelnou, spousou místa a úložných prostor, ložnící s šatnou, zasklenou lodžíí, zahrádkou (248 m2), parkováním u domu. Plastová okna jsou osazena roletami. Byt na velice klidném místě poblíž nemocnice v Kroměříži na ulici Karla Čapka. Energetická třída G. Ve vchodě se nachází 6 bytových jednotek. K bytu je také prostorný sklep a je možno využívat i společný půdní prostor. Náklady na bydlení jsou přijatelné, cca 5 tis. Kč.

Vstup do bytu je přes úvodní chodbu do velké vstupní haly jejíž součástí je kuchyňský kout a vstupy do 3 pokojů, na lodžii, wc, koupelny. Z obyvacího pokoje vede schodiště do ložnice a šatny umístěné o podlaží níže. Ložnice může být v jakémkoli jiném pokoji a původní sloužit např. jako pracovna.

Cenu bytu sdělím na dotaz.

Můžeme spolu konzultovat řešení financování, vyřízení hypotéky, pojištění, prodej Vaší stávající nemovitosti a vše pečlivě naplanovat.

Váš makléř:

Karel Zelinka k dispozici na telefonu: 603545087

zelinka@finance-reality.com

Popis nemovitosti

Kroměříž, přezdívaná Hanácké Athény, je město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Žije zde přibližně 29 tisíc obyvatel.

V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO.

(zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE)

Lokalita, kde je umístěn bytový dům je naprosto klidná. Je zde dostatek parkovacích míst. Leží v blízkosi Nemocnice Kroměříž, Psychiatrické léčebny Kroměříž, Květné Zahrady. Do Centra města dojedete MHD, autem, ale dojdete i pěšky. Město Kroměříž je napojeno na dálnici D1, je tedy dobrá dostupnost směrem do Brna (35 min. autem) nebo do Zlína (25 min. autem). V Kroměříži je mimo mnoha památek také veškerá občanská vybavenost, zimní a plavecký stadion, letiště, několik supermarketů a nákupních center.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontaktní formulář