VIDEO

 NABÍDKA NEMOVITOSTI ZDE - VIDEOPROHLÍDKY - VIDEOPREZENTACE -

Kdo je realitní videomakléř?Jednoduše je to realitní makléř, který zvládá vytvořit videoporohlídku nebo videoprezentaci.

Jak na nejrychlejší prodej nemovitosti bez zbytečných prohlídek?

Jsou zde 1. videoprohlídky v Kroměříži - prodáváme byty i ostatní nemovitosti pomocí videoprohlídky, pravděpodobně i  teď se nám chystá zavolat zájemce, kupující díky shlédnutí videoprezentace nemovitosti, přitom stávající majitel se v klidu věnuje své rodině.

Říkáte si: Chci koupit byt. Chci koupit dům. Chci koupit stavební pozemek a stavět. Podívejte se na aktuální nabídku v klidu z domu a potom nás kontaktujte.

VIDEOPROHLÍDKY nemovitostí naleznete na mém youtube klikněte zde.

Videoprohlídka, resp. videoprezentace je nejlepší cesta k prodeji nebo pronájmu bytů, domů, pozemku. Hledáte nebo prodáváte nemovitost? Vyhněte se poptvajícím "divákům", kteří Vás stojí spoustu času.

Výroba, zpracování videoprohlídky zdarma v rámci zaváděcí akce při výhradním prodeji nebo pronájmu.

Zprostředkovávám prodej i pronájem nemovitostí a mám celou řadu spokojených klientů i pozitivních referencí. V oblasti prodeje nemovitostí v Kroměříž mám již více jak 14 letou praxi (viz. ARES), znám v Kroměříž mnoho férových zkušených makléřů, od který Vám mohu zajistit nemovitosti napříč trhem, vše při zachování férové provize, zadejte si u mě poptávku, najdu vám vhodnou nemovitost. 

Splupracujme a společně najdeme byt, dům, pozemek Vašich snů, provedu Vás celým procesem prodeje. V ideálním případě Vám zajistím aktuálně nejlevnější a nejvhodnější financování např. přes hypotéku nebo stavební spoření, vybírám z nabídky téměř všech bankovních ústavů na trhu.

Výhodou kombinace finančního poradce a realitního makléře je to, že dokáži odhadnout reálnou hodnotu nemovitosti, odhalit právní a často i technické vady a předejít nezdarům při vyřizování hypotéky a tím i možným finančním rizikům, ušetřím Vám peníze. Společně zvládneme prodej nemovitosti s hypotékou nebo exekucí, převod energií i případné rekonstrukce.

Pro celou nabídku nemovitostí k prodeji klikni zde

Hledáte-li nemovitost napište mi Vaši poptávku, mnoho dalších bytů, domů, pozemků je k prodeji tzv. bez RK. Tedy lidé je nechtějí inzerovat.

Přidejte se na facebook stránky Prodej a pronájem domu, bytu, pozemku nejen v Kroměříži